Here are the Westmeath, Tipperary, Antrim and Mayo teams for the All-Ireland U14 B semi-finals

WESTMEATH, Tipperary, Antrim and Mayo are all vying for All-Ireland U14 B final spots this weekend.

Both semi-finals are down for decision on Sunday, and the fixtures are as follows:

All Ireland U14 Championship 2018

Sunday 27th May

All Ireland U14 B Championship Semi Final – E.T. if necessary

SF 1: Westmeath v Tipperary, 1.30pm, St Rynaghs, Banagher, Offaly, (K Corcoran, Mayo)

SF 2: Antrim v Mayo, 3.15pm, Kinnegad, Westmeath, (J Corcoran, Kildare)

Westmeath team: 

1 Aoife O’ Donnell Killucan
2 Keelie Mulderry St. Lomans
3 Cathy Doyle Killucan
4 Caoimhe Coogan Milltownpass
5 Leah Nugent Athlone
6 Chloe Moran Moate
7 Jillian Ballisty Milltown
8 Rebecca Higgins Goldsmith Girls
9 Patricia Odunjo Coralstown/Kinnegad
10 Sinead Seery Goldsmith Girls
11 Keeva Reid Athlone
12 Teegan Foley Garrycastle
13 Cailin Raleigh Killucan
14 Shannon Reilly Ballycomoyle
15 Cara Murphy Ballycomoyle

Tipperary team: 

1 Lia Coady Sliabh na mBan
2 Kate Burke Fethard
3 Niamh Dunne Moyne Templetuohy
4 Aoife Dwyer Thurles Sarsfields
5 Nora Martin Sliabh na mBan
6 Aisling Ryan Brian Borus
7 Kelly Ryan Fethard
8 Neassa Towey Templemore
9 Kate McGrath Holycross Ballycahill
10 Clara English Ardfinnan
11 Kate Moore Moyle Rovers
12 Niamh Costigan Cahir
13 Eimear Looby Aherlow
14 Sara Finnane Galtee Rovers
15 Saoirse Keating Clonmel Commercials

Antrim team: 

1 Rachel Norney Colin Gaels
2 Mollai Mullholland St Joseph’s
3 Niamh Mathews St Pauls
4 Saoirse McErlean St Ergnat’s
5 Ailbhe Kane Naomh Éanna
6 Broghan Crossin Gort Na Móna
7 Connie McMurray Naomh Bríd
8 Caoimhe Finucane Naomh Éanna
9 Niamh Bellew St Galls
10 Suibhne Gibney Naomh Éanna
11 Maria O’Neill St Ergnat’s
12 Ana Mullholland St Joseph’s
13 Carla McKenna Sarsfields
14 Alyssa Davidson Ardoyne
15 Bláithín Nic Cathail Gort Na Móna

Mayo team: 

1 Amy Mahon Charlestown
2 Ciara Durkan Knockmore
3 Amy Dunleavy Swinford Killasser
4 Nikita Tighe Ballyhaunis
5 Cushla Ruane Moy Davitt
6 Keira Tuohy Kilmoremoy
7 Laura Haran Swinford Killasser
8 Niamh O’Malley Burishoole
9 Ciara Nyland Davitt’s
10 Sinead Walsh CL McHale Rovers
11 Milly Sherridan Kilmoremoy
12 Lilian Keane St Mary’s Aghamore
13 Ava McGahan Moy Davitt
14 Clara Barrett Kiltane
15 Alannah Devereux The Neale

Sign up to our email newsletter

sponsors

Partners & Supporters

PROVINCES

Counties

BRITAIN

INTERNATIONAL

CLUBS